Історія закладу

ДНЗ № 50 «Райдуга»

У квітні 1973 року Вінницький завод тракторних агрегатів гостинно відкрив двері дитячого садка 50 “Райдуга” для своїх перших вихованців.
У садочку розпочало свою роботу 12 груп розрахованих на 220 місць. Очолювала новий колектив Лагутенко Надія Василівна, потім Сторожук Ольга Григорівна. А першими ніжними і лагідними “мамами”, поєднуючи в собі силу і чарівність, розум і доброту, мужність і принциповість стали молоді вихователі: Попова Л.В., Шкарупа Ф.О., Стрєлкова Н.П., Танасієнко В.І., Забаштанська Т.А. Годувала смачними обідами перших вихованців Іскра Ніна Корніївна, яка після 40 років невтомної праці, лише в 2014 році пішла на заслужений відпочинок.

Виростали у садочку діти від весно і до весни, з дітьми разом професійно й вихователі росли, адже з його стін вийшло 8 завідуючих та 5 методистів. Так згодом Попова Людмила Василівна, яка півжиття віддавала вихованню підростаючого покоління стала головною господинею закладу.

Хтось йшов на відпочинок , хтось піднімався на сходинку вище, хтось переїжджав до іншого міста, а в колективі струєю свіжого повітря вливалися нові люди і ставали дружною райдужною сім’єю . Садочок, як і країна переживали часи перебудови: зменшення кількості груп та скорочення штату. У 2004 році прийшла в “Райдугу” молода, енергійна, творча Ірина Володимирівна Шпортун. Під керівництвом активної молодої завідуючої запалали нові зірки та небосхилі дошкілля Вінниччини та у 2010 році садочок був переданий до комунальної власності управління освіти Вінницької міської ради у складі із 6 груп.
З вересня 2013 року керівником закладу є Сас Наталія Вячеславівна. Сьогодні це сучасний дошкільний навчальний заклад , де працює згуртований, дружній колектив, що налічує 33 працівники, які забезпечують всі умови для гармонійного розвитку дитини у сучасному суспільстві.