Історія закладу

Комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад №50 Вінницької міської ради” був заснований 26 квітня 1974 року як структурний підрозділ Закритого акціонерного товариства «Вінницький Агрегатний Завод». До 2010 року ЗАТ «ВАЗ» здійснював фінансування дошкільного закладу. З 1 січня 2010 року дошкільний садочок прийнято до комунальної власності територіальної громади міста. У садочку функціонує 6 груп, з них: 1 ясельна і 5 дошкільних груп загального розвитку, які відвідує 160 дітей. Головним завданням дошкільного закладу є: реалізація державної політики в галузі освіти-забезпечення фізичного і психічного здоров’я дітей-розвиток творчих здібностей та інтересів дітей-формування умінь і навичок необхідних для навчання у школі. Педагоги закладу спрямовують свої зусилля на розв’язання проблеми успішного та гармонійного розвитку дитини. Територія озеленена, обладнані ігрові майданчики,   є  куточок лісу. Щороку своєю неповторністю та оригінальністю дивує клумба.  Все це робота працьовитих та невтомних рук працівників дошкільного закладу.